REZERVASYON İÇİN ARAYIN
0850 304 5 000
0530 204 15 00

Eftani Günübirlik Tur

  • Bölge: Eftani Göller Şelaleler Turu
  • Tarihler: 02/06/2015 - 01/10/2015
  • Konaklama: Günübirlik
  • Gidiş - Dönüş: Otobüs
  • Gezilecek Yerler: Eftani gölü , Şelaleler
Eski Fiyat189,00
Fiyat149,00
İndirim%22

Eftani Günübirlik Tur

Eftani Günübirlik Tur

EFTANİ GÖLÜ GÜZELDERE ŞELALE TURU GÜNÜBİRLİK EFTANİ GÖLÜ GÜZELDERE ŞELALE TURU 


HER HAFTASONU CUMARTESİ - PAZAR KESİN KALKIŞLI GÜNÜBİRLİK EFTANİ GÖLÜ GÜZELDERE ŞELALE TURU 

 

BU TURUMUZDA ARAÇ İÇİ EKSTRA ÖDEME YOKTUR 

 

05.04.2015-30.06.2016 TARİHLERİ ARASINDA GEÇERLİDİR

BARBEKÜ TAVUK SUCUK VEYA KÖFTE İKRAMIYLA!!

NOT: BU PROGRAM SINIRLI SAYIDA KONTEJAN İÇİN GEÇERLİ OLUP REZERVASYON YAPILMASI HALİNDE 30 HAZİRAN 2016 TARİHİNE DEK KULLANILABİLİR

Şehrin gürültüsünden stresinden kurtulma zamanı gelmedi mi? Tatile Özlem Turdan, Balık Menü veya Barbekü İkramıyla, doğa, orman, göller ve şelalelerden oluşan muhteşem güzellikleri yaşayacağınız GÖLLER VE ŞELALELER TURU sizleri bekliyor.


Araç Kalkış Noktaları

05:30 Beylikdüzü Migros
06:00 İncirli Metrobüs Boyner Önü
06:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü
07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 
07:15 Kartal Yemek Center
07:30 Çayırova Mc Donald's Önü

 

ÖZEL KALKIŞ GÜNLERİ:

29 EKİM 2015

1 MAYIS 2016


Sabah Belirtilen buluşma noktalarından hareket ile ilk durağımız olan Eftani gölüne hareket. Eftani (EFLANIA ) Kuş Cenneti ve Güzeldere Şelalesi(630 rakim./Şelale;135 metre yükseklik) Gezileri ve öğle yemeği Aydınpınar Şelaleleri gezisi sonrası. Düzce’nin güneydoğusunda , Zengin bitki örtüsünün su sesi ile bütünleştiği mesire ve piknik alanları, doğa yürüyüş parkurları, kamp alanları, orman içi dinlenme yerleriyle muhteşem bir doğa güzelliğine sahip, 500 m. Yükseklikteki ağaçların içinde yer alan Tabiat Anıtı olarak ilan edilen Samandere Şelalesini geziyoruz. Gezimiz sonrası Kestane, kayın ve Ihlamur Ağaçlarından oluşan orman içi patikadan yürüyerek Sapanca "Soğucak şelalesi" ne ulaşıyoruz. Burada serbest zaman sonrası Saat 17:00’de İstanbul’a hareket ve başka bir turumuzda tekrar görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakıyoruz. 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

* Lüks araçlarla ulaşım ve çevre gezileri
* Araç içi ikramlar
* Öğlen yemeği (mangalda sucuk ekmek veya balık ve meşrubat )
* Rehberlik hizmeti
* Milli park giriş ücreti

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

* Mola yerlerindeki harcamalar
* Şahsi harcamalar
 

ÖNEMLİ DETAYLAR


Not: Bayram periyodunda 10 TL ' lik fiyat farkı uygulanır.

 

 

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar ve da günübirlik turlar da 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.