Gökçeada Bozcaada Turu (2 Ada Birden)

  • Bölge: Gökçeada Bozcaada
  • Tarihler: 01/06/2016 - 01/01/2017
  • Konaklama: 1 Gece 2 Gün
  • Gidiş - Dönüş: Otobus
  • Gezilecek Yerler:
Eski Fiyat459,00
Fiyat199,00
İndirim%57

Gökçeada Bozcaada Turu (2 Ada Birden)

Gökçeada Bozcaada Turu
(İKİ ADA BİRDEN)

HERHAFTA SONU GÖKÇEADA BOZCAADA TURU

2 ADA BİRDEN !! EN İYİ FİYAT GARANTİSİ

1 GECE 2 GÜN YARIM PANSİYON KONAKLAMALI GÖKÇEADA BOZCAADA TURU

( 01 MART 2016 - 31 ARALIK 2016 TARİHLERİ ARASINDA GEÇERLİDİR) 
(HER CUMA GECE KALKIŞLIDIR)


ERKEN REZERVASYON FIRSATI OLUP SINIRLI SAYIDA KONTEJAN İÇİN GEÇERLİDİR


1.GÜN : HAREKET İSTANBUL – GÖKÇEADA   23:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü – 24:00 Beşiktaş Yıldız Camii önü 00:30 İncirli Ömür Plaza önündan 01:00 Beylikdüzü Migros(marmarapark önü) katılacak misafirlerimiz ile Tatile Özlem otobüs içi ikramları eşliğinde Gökçeada ya bizi ulaştıracak Kabatepe iskelesine varıyoruz.

   Araç içi kahvaltı paketi eşliğinde Kabatepe iskelesinden bineceğimiz feribot ile Gökçeada’ya varıyoruz ilk durağımız Kefeloz koyuna. Harika plajları ile ünlü bu koyda yüzme molası veriyoruz. Kefeloz koyundan ayrıldıktan sonra Gökçeada nın şarapçılığıyla ünlenmiş Rum Köylerini ziyaret etmeye başlıyoruz.İlk durağımız bir zamanlar adanın en kalabalık köyü olan Dereköy. Ardından Barba Yorgonun Tavernasıyla ünlü olan Tepeköy e ulaşıyoruz. Bir sonraki durağımız Dibek Kahvesi ve Sakız Muhallebisiyle ünlü olan Zeytinliköy Sakızlı muhallebilerimizi ve dibek kahvemizi içtikten sonra akşam yemeği için feribotla otelimize dönüş yapıyoruz. Konaklama otelimizde2.GÜN : BOZCAADA


  Otelde alınan sabah kahvalatısı sonrasında Geyikli-Bozcaada iskelesine varıyoruz. Feribot ile adaya geçiyoruz. Bozcaada' ya varışımıza müteakip ada sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum mahallelerinde yapacağımız geziden sonra adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu... Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) Geziyor ve hediyelik şaraplarımızı alıyoruz.
    Daha sonra yemek ve deniz molası için vereceğimiz serbest zamanın ardından feribot ile adadan ayrılıp İstanbul’a hareket. Çanakkale – Tekirdağ üzerinden akşam saatlerinde İstanbul’a varış bir sonraki Tatile Özlem Organisazyonun’da Buluşmak Üzere vedalaşıyoruz.TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

* Lüx otobüslerle ulaşım imkanı.
* Araç içi Kahvaltı paketi ( 1.Gün)
* Otellerde 1 gece yarım pansiyon konaklama
* Tüm çevre gezileri
* Otobüs içerisindeki ikramlar
* Sabah kahvaltısı ve akşam yemeğiTUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

* Kişisel Harcamalar
* Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
* Tüm Yemeklerde alınan içecekler
* Öğlen Yemekleri
* Ara Transfer ücretleriTUR KALKIŞ NOKTA VE SAATLERİ:

 

 

*23:00 Maltepe Kapet

* 23:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

* 24:00 Beşiktaş Yıldız Camii

* 00:30 İncirli Ömür Plaza Önü

* 01:00 Beylikdüzü Migros

KONAKLAMA YAPILACAK OTELLER:

Sarıçay Rhodius , Zileli Otel olup Kontenjanların dolması durumunda benzer standartlardaki otellerde konaklama yapılacaktır


ÖNEMLİ DETAYLAR


* Bu turda Müzekart verilmemektedir.
* Çocuk İndirimleri 2 yetişkin yanında kaldığı takdirde geçerlidir.
* 0 – 6 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir.
* 2-6 yaş çocuk için Otobüs’de koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 120 TL ücret acenteye ödenir.
* 7-12 Yaş çocuklar için ücret 170 TL dir
* Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-29 kişi arası lüks küçük otobüs (midibas), 29 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.
* Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir
* Acente, aynı standartta veya üst standartta olmak koşuluyla otel değiştirme hakkını saklı tutar.
* Üç kişilik odalarda üçüncü yatak diğer yataklar ile aynı standartlarda olmayabilir


İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ

Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz yüzde 100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. 1, 2 veya 3 gece konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişibaşı 10 TL dir. 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişibaşı 15 TL dir.

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabiki en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı yanınıza almayı unutmayınız.


ARAÇ BİLGİLERİ
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre olmaktadır.

28 kişi ve üzeri Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir
27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Wolt araçlar kullanılır.

MERCEDES TRAVEGO & TOURİSMO
46+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi, Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player (DVD-CD-MP3 ),sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

MAN FORTUNA 
46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, suı sıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MİTSUBİSHİ SAFİR 
46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

ISUZU NOVO – ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN
27+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi,15 Lcd Tv

MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN WOLT
15 + 1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucu dolap, Sıcak su ünitesi

NOT: DAHA ÖNCE YAPILAN BOZCAADA GÖKÇEADA TURLARIMIZIN FOTOĞRAFLARINI TATİLEÖZLEM FACEBOOK ADRESİNDEN GÖREBİLİRSİNİZ

 

 

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar ve da günübirlik turlar da 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.