Hakkımızda

2005 yılından itibaren Turizm alanında faaliyet gösteren firmamız 2016 yılında ADAFEN GRUP bünyesine katılmıştır.

İŞİMİZE OLAN SAYGIMIZ

Tatile Özlem olarak işimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız. Prensip olarak net sözler verir, mutlaka yerine getiririz. Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

EKİBİMİZ

Yönetimimiz, Operasyon, Satış, Alan ve Rehber ekiplerimizle ilk ve ortak hedefimiz müşterilerimizi memnun etmektir. Bunun için çalışır, birbirimizi destekler ve sürekli gelişime açık oluruz. Tüm iletişimlerimizde önce dinler ve ihtiyaçları anlarız. Birbirimizin uzmanlığına saygı duyar ve birbirimize güveniriz. Kararlarımızı, bütünü düşünerek ve bütüne etkilerini değerlendirerek veririz. Mesleğimizin gizli sermayesi olan doğaya gerçekçi şekilde saygı duyarız.

YARATICILIĞIMIZ

Bir işin nasıl yapılamayacağını değil, yeni yaklaşımlarla geliştirerek nasıl yapılabileceğini düşünür ve uygularız. Standart çözümlerin farklı ihtiyaçları karşılayamadığı durumlarda bilgimizden, deneyimlerimizden ve ilişkilerimizden yararlanarak ihtiyaca en uygun çözümleri hızlıca üretiriz. FAALİYET ALANLARI:

KÜLTÜR TURLARI
DOĞA TURLARI
ŞİRKET KONGRE SEMİNER ORGANİZASYONLARI
OKUL TURLARI
PERSONEL TAŞIMACILIĞI
OTEL VE TATİL REZERVASYONLARI
ARAÇ KİRALAMA
YURT DIŞI TURLARI
KAYAK VE OUTDOR TURLARI
REHBERLİK HİZMETLERİ
KIBRIS OTELLERİ

ARAÇ FİLOMUZ:

ŞİRKETİMİZİN BÜNYESİNDE 12 ADET OTOBÜS 7 ADET MERCEDES SPRİNTER 3 ADET 31 KİŞİLİK TURKUAZ VE 2 ADET VİP VİTO BULUNMAKTADIR.

TÜM ARAÇLARIMIZ TURİZM PAKETLİ OLUP MİSAFİRLERİMİZİN HİZMETİNDEDİR.

ADAFEN GRUP:

Konut ve endüstriyel yapı inşaatlarında, kendisini sürekli geliştiren, deneyimli ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kurulmuş bir taahhüt  firmasıdır. Adafen İnşaat, mevcut inşaat çalışmalarını yürütürken üst düzey güvenlik önlemleri, dayanıklılık ve teknolojiyi referans alır. Firmamız 2009 yılından bu yana İstanbul ve çevre iller başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde sektöre hizmet vermekte ve ilerlemesini hızla sürdürmektedir.

 Kurulduğu yılından bu zamana sektörün ve teknolojinin gelişmelerini yerinde gözleyen Adafen firması ilk 10 yıllık büyüme hızı hedefine yakın zamanda ulaşarak 15 Üzerinde proje ve 100 ün üzerinde personeliyle geleceği inşa etmeye devam ediyor.